3W Solution Home       O nas       Rozwiązania IT       Automatyka       AVR/ARM       Kontakt

Programowanie mikrokontrolerów

Wraz z rozwojem techniki cyfrowej zmieniła się też radykalnie sytuacja z obwodami drukowanymi. To co kiedyś realizowało się za pomocą oporników, kondensatorów, cewek, po pewnym czasie zaczęto realizować dzięki wykorzystaniu wyspecjalizowanych układów "scalaków". Mimo takiego ułatwienia projektowanie elektroniki dalej było stosunkowo trudne i wymagało sporego elementów. Sytuacja uległa radykalnej zmianie wraz z upowszechnieniem się mikrokontrolerów. Teraz jeżeli chcemy aby na naszym urządzeniu został zamontowany wyświetlacz LCD nie bawimy się w projektowanie układów analogowych tylko zaprzęgamy mikrokontroler AVR, lub silniejszy 32 bitowy ARM. Następnie piszemy odpowiedni program i otrzymujemy np. graficzne menu. Nasza firma na początku wykorzystywała mikroprocesory jako uzupełnienie funkcjonalności automatyki budynkowej ale dość szybko okazało się że na rynku istnieje zapotrzebowanie na takie rozwiązania również w innych branżach.

Na dzień obecny wyprodukowaliśmy już sporo urządzeń wśród których można znaleźć głównie panele graficzne dla producentów elektroniki i mechaniki, sterowniki do bram, kontrolery klimatyzacji, sterowniki dla szklarni, panele do zabudowy w pojazdach specjalistycznych. Trudno jest tutaj opisać wszystkie projekty gdyż wszystko było robione na konkretne zamówienie i w niektórych wypadkach zostało objęte tajemnicą jakie rozwiązania i ceny dotyczyły danego projektu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy przedstawimy więcej szczegółów. Wycena projektu oczywiście jest indywidualna. Zakres naszych prac domawiamy na potrzeby danego projektu. Może on obejmować przygotowanie prototypu i przekazanie dokumentacji ale również produkcję i ewentualny serwis modułów u klienta końcowego.

Siedziba: ul. Cieszyńska 1a/46, 02-716 Warszawa

Biuro: ul. Gen. Józefa Zajączka 26d, 05-270 Maarki

© 2015 by 3w Solution s.c.


Gdzie zmierzamy

Właścicielami firmy 3W Solution są osoby zafascynowane technologią i możliwościami jakie ze sobą niesie. Nasym celem było jest i będzie interesowanie się wszelkimi nowinkami technicznymi. Pragniemy brać czynny udział w propagowaniu, wdrażaniu i rozwoju wszystkiego co podnosi standard życia, przyśpiesza i ułatwia codzinną pracę zarówno w zastosowaniach businesowych jak i prywatnych