3W Solution Home       O nas       Rozwiązania IT       Automatyka       AVR/ARM       Kontakt

Historia

Firma 3W Solution została założona w 1997 roku jako firma rodzinna. Naszym głównym celem w ówczesnych czasach było proponowanie skutecznych form nowoczesnej reklamy za jaką uważaliśmy w owych czasach strony www oraz reklamę w Internecie. Wtedy naszymi klientami zostały takie firmy jak:
Bracia Strzelczyk, Agencja nieruchomości Kraszewski, Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Systematycznie rozbudowywaliśmy zaplecze techniczne na potrzeby hostingu dla naszych klientów. Następnie do grona naszych klientów dołączyły firmy z poza branży nieruchomości między innymi:
Ekaplast, Konsorcjum Com Net, Wapark
Podążając za rosnącą informatyzacją form od 2001 roku nasza firma zaczęła oferować swoim klientom usługi IT. Pozyskaliśmy wtedy takich klientów jak: AGD Pasterski, Samax s.a., Lamiplast.
Dla kolejnego sporego klienta jakim był Statoil Polska przygotowaliśmy system zarządzania nieruchomościami ułatwiający wycenę i sprzedasz działek zakupionych na potrzeby firmy. Kolejnym sporym klientem w naszym portfolio jest firma Reckitt Benckiser. Przygotowaliśmy wtedy system wspomagający handlowców w sprzedaży produktów takich jak Dosia , Cilit i Calgonit w zależności od rodzaju sklepu.

Obecnie

Nasza firma kontynuuje działalność na polu IT, znacznie poszerzając zakres usług. Obecnie firmy z którymi współpracujemy posiadają własne serwery pocztowe czy www, a my dalej zajmujemy się ich konserwacją i zapewniamy płynne działanie 24/7. Od 2010 roku współpracujemy z firmą One system - partnerem DELL. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom profesjonalne rozwiązanie z dziedziny serwerów, macierzy, systemów backup i zabezpieczeń. W roku 2013 uzupełniliśmy naszą ofertę o systemy automatyki budynkowej Fibaro. Pragnąc podwyższać swoje kwalifikacje postanowiliśmy wyjść po za schematy w projektowaniu inteligentnych instalacji. Dlatego od 2014 roku rozpoczęliśmy wprowadzanie rozwiązań typu "custom". Do podstawy jaką jest automatyka Fibaro projektujemy dodatkowe rozwiązania elektroniczne pod oczekiwania klienta. Dzięki znajomości programowania mikrokontrolerów poszerzyliśmy ofertę o projektowanie oraz programowanie modułów elektroniki użytkowej.

Gdzie zmierzamy

Właścicielami firmy 3W Solution są osoby zafascynowane technologią i możliwościami jakie ze sobą niesie. Naszym celem było jest i będzie interesowanie się wszelkimi nowinkami technicznymi. Pragniemy brać czynny udział w propagowaniu, wdrażaniu i rozwoju wszystkiego co podnosi standard życia, przyśpiesza i ułatwia codzienną pracę zarówno w zastosowaniach businesowych jak i prywatnych

Siedziba: ul. Cieszyńska 1a/46, 02-716 Warszawa

Biuro: ul. Gen. Józefa Zajączka 26d, 05-270 Maarki

© 2015 by 3w Solution s.c.


Gdzie zmierzamy

Właścicielami firmy 3W Solution są osoby zafascynowane technologią i możliwościami jakie ze sobą niesie. Nasym celem było jest i będzie interesowanie się wszelkimi nowinkami technicznymi. Pragniemy brać czynny udział w propagowaniu, wdrażaniu i rozwoju wszystkiego co podnosi standard życia, przyśpiesza i ułatwia codzinną pracę zarówno w zastosowaniach businesowych jak i prywatnych